I Váš pejsek si může dovolenou užít !

Jsme tady pro Vás a Vaše psí miláčky !

Úvodní stránka » Kniha návštěv

Kniha návštěv

Abychom poskytovali stále ty nejlepší služby, jsou pro nás Vaše názory velmi důležité.

Předem za ně děkuji a věřím, že se k nám budete rádi vracet

 

majitel hotelu - Jiří Vojtěchovský


Napište nám jak jste s námi spokojeni.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Spokojení Andy a Damián (Jana Špičková, 16.7.2010 16:48:31) Odpovědět

  Letos jsme se ocitli v situaci, kdy se rozhodovalo, zda zrušit lákový pobyt v Alpách, nebo umístit naše chlupáče v hotelu pro psy. Moje pochybnosti, jestli vůbec své nemocné pejsky "udám" do devítidenní péče, částečně zmizely už při rezervaci pobytu. Ovšem osobní jednání při předávání našeho velšteriéra a australského teriéra, kdy se pan Vojtěchovský nezalekl seznamu léků a jejich dávkování ani informace, že naši mazlíčci jsou schopni se poprat mezi sebou, rozptýlilo moje obavy. A skutečně, o pejsky bylo zjevně dobře pečováno, jsou naprosto v pohodě a jistě neměli čas tesknit po páníčcích. Doporučuji tento hotel všem a sama zase ráda využiji jeho služeb.

 2. Naprostá spokojenost (Ondřej Starý, 23.6.2009 11:36:06) Odpovědět

  Své dva pejsky (aljašského malamuta Caira a Monty, psa fon fšecko) jsem vyslal na tábor minulý rok o letních prázdninách, kdy jsem vyrazil na kola do hor. Pan majitel pro pejsky přijel, do podrobna mě vyzpovídal co mají a nemají rádi, co rádi baští, na cestu se jim přibalil pelíšek aby měli s sebou kousek domova a málem se se mnou ani nerozloučili. Autem předtím pravděpodobně cestovala nějaká moc voňavá fenka a ti rošťáci se nemohli dočkat až jí poznají osobně. V průběhu jejich pobytu nebyl problém se kdykoliv po telefonu poptat jak se pejskům vede a při návratu? Samozřejmě že měli radost že jsou doma, ale byli plní elánu a bylo zřejmé, že se jim tam líbilo. Pokud letos někam vyrazím, pak své chlupáče svěřím jedině sem. Díky za starostlivou péči a těším se na další shledání...

 3. Do nepohody (Honza, 7.6.2009 16:44:51) Odpovědět

  Nemám rád chválu, ale tento hotel si ji zaslouží. Náš pes neměl ani újmu, ani průjmu a mám pocit, že i nerad odjížděl pryč. Takže příště nešichni majiteli věříme, že o naše chlupaté štěstí je postaráno. Doporučuji všem - neváhejte vyzkoušet !

 4. Betynka (Betynka-trhačka, 30.4.2009 10:08:42) Odpovědět

  Jsem Betty a je mi 11 let.Když panička někam někdy odjíždí,což nerada vidíma,nechává mne starší paničce...tam je sice spousta mlsků,ale procházek málo.
  Letos mne panička poslala na "pionýrák" kde byl bezva páníček,co podrbal,vyvenčil,měkký pelíšek a banda skvělých kamarádů hafíků a moc jsme si to užili.
  Už se zase těším,až panička zase někam pojede a já pojedu za kámošema...To si poštěkáme.
  Betty

 5. Spokojený Albert (Červenkovi, 11.4.2009 0:34:41) Odpovědět

  Dlouho jsme nemohli pro našeho mazlíka (rozněžnělý bulterier) najít hlídání na čas dovolené či vážné případy. A to zejména díky tomu, že vyžaduje drbání, společnost a lásku.

  Náš pes je s námi neustále, ale když by někdy bylo potřeba využít služby psího hotelu, tak jedině HOTEL PRO PSY BARRY.

  Děkujeme ! Protože kvalitních hotelů je jako šafránu...

  manželé Červenkovi

předchozí 1 | 2 | 3
následující

KONTAKT

Mobil: +420 603 436 177
Email: vojtechovsky.j@seznam.cz

GPS: N 50°9.59343', E 14°10.61138'

Hotel je vzdálen 8-10 minut jízdy od letiště Václava Havla. Jedete-li k nám poprvé, zavolejte a pomohu Vám s navigací.

REZERVACE TERMÍNU -> ZDE

Hurá do hotelu Bary - již mám sbaleno !